AutoHotárek.cz
0 Košík
Zpět na výpis

Nosič kol na tažné zařízení Autotek Stelvio BKSR3 (sklápěcí)

Více o produktu

Tento produkt není možné aktuálně objednat.

Hlídat dostupnost
Záruční doba:
24 měsíců
Výrobce:
Autotek
Kód zboží:
BKSR3
Doprava zdarma

Popis produktu

Nosič kol na tažné zařízení Autotek Stelvio BKSR3 - sklápěcí

Nosič kol na tažné zařízení s ocelovým rámem  od italského výrobce Autotek je vhodný pro 1 - 3 jízdní kola.

Jedná se o sklopnou variantu nosiče. I s uchycenými jízdními koly je možné nosič vyklopit a daleko snadněji se tak dostat do kufru auta.

Nosič kol nelze uzamknout k tažnému zařízení. Držáky rámu jízdních kol nejsou uzamykatelné.

Nasazení nosiče je otázkou vteřin,velmi jednoduchá manipulace s koly - kola v závětří příliš nezvyšují spotřebu vozu.

Montáž nosiče na tažné zařízení se provádí dotažením šroubu pomocí klíče, který jse součástí balení. Hrazda s držáky rámů kol je vysoká 61 cm a je upevněna křídlovými matkami ve středu nosiče. Úchyty rámů kol mají pryžové výstelky. Žlábky pro kola jsou z hliníku. 120 cm dlouhé a 6 cm široké. Rozteč mezi žlábky činí 18 cm. Kola jsou ke žlábkům fixována textilními pásky.

Pro připojení světel je nosič osazen 13 pólovou zástrčkou. Pokud je Váš vůz osazen 7 pólovou zástrčkou, je třeba použít redukci 7->13.

Maximální hmotnost uložených kol je 45 kg. Hmotnost nosiče je 15 kg.

AKCE: K nosiči Vám ZDARMA vyrobíme a nalepíme samolepku s Vaší SPZ! 

Ochranný obal na kolo mBag

Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo.

Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním.

Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží!

Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola.

Ochranný obal na kolo mBag

Podobné produkty

Střešní nosiče Aroso Wolf (120cm, stříbrné)
Univerzální uzamykatelný střešní nosič s hliníkovou konstrukcí určený pro vozidla s podélnými nosiči (hagusy). Bez T-drážky.
1 499 Kč
Střešní nosiče Aroso Wolf (135cm, stříbrné)
Univerzální uzamykatelný střešní nosič s hliníkovou konstrukcí určený pro vozidla s podélnými nosiči (hagusy). Bez T-drážky.
1 799 Kč
Střešní nosič kol ALU-FIX
Uzamykatelný nosič hliníkové konstrukce. Určený pro vozidla s příčníky.
1 599 Kč

Co vás zajímá?