AutoHotárek.cz
0 Košík
Zpět na výpis

Poloautomatická opravná sada Slime Smart Repair

Rychlá a kvalitní oprava defektu. Sada s kompresorem do autozapalovače. Více o produktu

Tento produkt není možné aktuálně objednat.

Hlídat dostupnost
Záruční doba:
24 měsíců
Výrobce:
Captain
Kód zboží:
CRK305-IN

Opravná sada Slime Smart Repair

Slime je chytrý způsob, jak se vypořádat s propíchnutou pneumatikou. Defekt dokáže opravit do 10 minut! Stačí vpravit těsnící hmotu do propíchlé duše, nafouknout pneumatiku a můžete jet.

Sadu lze jednoduše uložit pod sedadlo nebo do kufru.

Slime je nejbezpečnější a nejúčinnější těsnící hmota na pneumatiky, která je k dostání na našem trhu. Díky nízkému bodu mrznutí (-37° C) a vysokému bodu oddělení (82° C) účinkuje těsnící hmota i za extrémních teplot.

Hmota Slime je netoxická, nehořlavá a dá se snadno odstranit pomocí vody. Je specielně navržena tak, aby neměla korozivní účinky – je tedy bezpečná pro pneumatiky i ráfky.

Jak Slime funguje?

Jak se pneumatika opravená pomocí těsnící hmoty Slime otáčí, odstředivá síla tlačí těsnící hmotu do běhounu pneumatiky, kde vytváří ochrannou vrstvu a působí na defekt.

Spotřeba hmoty - bezdušové/dušové pneu

 • Cyklo: 89 ml / 118 ml.
 • Motorky, skůtry: 237 až 473 ml / 237 ml.
 • Dirtbike, MTB: 237 ml.
 • Auto: 473 ml / 237 ml.
 • Dodávky, SUV: 592 ml.
 • Čtyřkolky: 710 až 946 ml.
Jak Slime funguje?

Jak používat Slime Smart Repair?

 • Černá čepička na láhvi se použije k vložky ventilku. Odšroubujte tento nástavec z láhve a použijte ho k vyjmutí vložky z ventilu pneumatiky.
 • Připojte hadičku, která je součástí balení, k láhvi i k ventilku. Vmáčkněte dovnitř požadované množství těsnící hmoty.
 • Našroubujte vložku ventilu zpět.
 • Připojte hadici kompresoru na ventilek a kabel do autozapalovače. Nafoukněte pneumatiku na požadovaný tlak. Pozvolna se rozjeďte nebo zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu.

Co obsahuje sada Slime Smart Repair?

 • 1 x těsnící hmota Slime (473 ml)
 • 1 x vzduchový kompresor 12V s tlakoměrem, pro použití do autozapalovače
 • 1 x vzduchová hadička
 • 1 x nástavec na vyjmutí vložky ventilku a hadička na plnění pneumatiky hmotou Slime
 • 1 x sada adaptérů (na pneumatiky, míče, vzduchové matrace a další nafukovací předměty)
 • 1 x návod na použití

Upozornění: Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů.

Podobné produkty

Automatická opravná sada Slime Smart Repair
Doprodej
Doprava zdarma
Nejrychlejší možná oprava defektu. Sada s kompresorem do autozapalovače.
2 320 Kč
Náhradní náplň pro Slime Smart Spair
Náhradní náplň pro poloautomatickou sadu na opravu defektu Slime Smart Repair.
Opravná sada pneu Petex
Rychlá a kvalitní oprava defektu. Sada s kompresorem do autozapalovače.
1 099 Kč
Sprej na opravu pneu Tyreweld (500ml)
Rychlá oprava defektu. Zaceluje trhliny až do velikosti 5mm. Neškodí TPMS elektronickým ventilům.
Opravná sada Slime Smart Repair
Dobrý den,
Na kolik barů dokáže kompresor nafouknout pneumatiku? Umí dohustit i dodávku - 4 bary?
Jak dlouhý je elekrický napájecí kabel 12 V?
Děkuji, za odpovědi.
Martin Macek
7.12.2018
Dobrý den.
Sada je určená i pro dodávky a proto by měl kompresor nafouknout i tyto pneumatiky na požadovaný tlak. Délka přívodního kabelu je cca 280 cm.
Hezký den.
Dobrý den,
Má gel nějakou životnost? Například opravné spraye po dvou letech vození v autě již nefungují a musí se myslet na to, že se musí vyměnit.
A je tímto způsobem pneumatika opravená definitivně a mohu dál jezdit? nebo musím dojet do nejbližšího servisu, kde mi řeknou "Co ste to tam nalil za s....u? musíme to vyčistit a bude vás to stát víc, než nová guma."
Martin
19.7.2015
Dobrý den. Doba skladování je minimálně 4 roky dle skladování, což znamená, že obsah nebude vystavován přímým slunečním paprskům a skladován v místech kde hrozí přehřátí. Funkčnost je patrná z konzistence kapaliny, pokud ztratí svoji viskozitu, doporučujeme kapalinu vyměnit za novou.
Sada slouží k NOUZOVÉMU utěsnění poškozené pneumatiky a vždy je třeba co nejdříve nechat odborně poškozenou pneumatiku opravit v autorizovaném servisu. Když přijedete do pneuservisu, informujte technika o tom, že uvnitř pneumatiky byl použit SLIME, který je rozpustný ve vodě, netoxický a nehořlavý. Je možné jej vypláchnout vodou. Po omytí je třeba pneumatiku a ráfek dosucha vytřít hadrem. Poté je pneumatika připravena k odborné opravě.
Co se týká nákladů na vyčištění a následnou opravu pneumatiky, nedokážu nijak určit náklady, ale jedná se o to, zda vyměníte při defektu poškozenou pneumatiku nebo zavoláte odtahovou službu, případně použijete uvedený přípravek. To si budete muset sám zvážit, co bude pro Váš případ nejlepší řešení. S přáním hezkého dne. Martin

Co vás zajímá?